Partnerzy

Nasi partnerzy techniczni to najlepsi fachowcy w branży. Wieloletnie doświadczenie , wysoka specjalizacja, najwyższa jakość, rodowód regatowy i podobna filozofia w działaniu sprawia , że współpraca z partnerami technicznymi GYS przekłada się na zadowolenie klienta. Za każdym razem.

 

Sailovnia to nie tylko sklep z linkami i bloczkami. U nas znajdziecie wszystko lub prawie wszystko a jak czegoś nie ma to ściągniemy nawet z Australii! Ekipa wkręcona w nowości ale umiejętnie doradzi w kwestii sprawdzonych produktów. Doradzą na co warto wydać mamonę a na czym przyoszczędzić przy uzbrajaniu kolejnego bolida. Mają w ofercie zarówno topowe marki jak i ekonomiczne rozwiązania.
Sail Service – Nasza żaglownia powstała w 1951 jako dział Stoczni Jachtowej im. J. Conrada, a od 1987 r. szyjemy żagle pod nazwą Sail Service. Obecnie pod naszymi żaglami pływa 67 żaglowców z 23 krajów. Korzystamy z najwyższej jakości tkanin do żagli horyzontalnych, radialnych oraz membranowych.

Oprócz podstawowej produkcji jaką są żagle specjalizujemy się w szyciu pokrowców do jachtów żaglowych oraz motorowych.

Naszym priorytetem jest dostarczanie indywidualnych, przemyślanych rozwiązań oraz wsparcie klienta zarówno na etapie projektowania jak i realizacji zamówienia.

ZRM Stawiany – Tarnamid, Ertalon, Teflon, aluminium, stal kwasoodporna, tytan.
Plus kompletny park maszynowy do obróbki…
Plus 30 lat doświadczenia w produkcji kompletnych linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego…Tak krótko można by scharakteryzować ZRM Stawiany. Firmę w której wykonywane są wszystkie konstrukcje nietypowe wymyślone przez GYS (GCS – GYS Custom Shop).
Od tytanowych elementów na łódki regatowe, przez zabudowy przyczep samozaładowczych, aż po kompletne wyposażenie kontenera olimpijskiego dla Polskiego Związku Żeglarskiego.
ZRM Stawiany – technologia i jakość.
RCconfig – Administrowanie i zarządzanie stronami WWW oraz sieciami LAN.
Top