GCS

GCS (GYS Custom Shop) to nowa marka rozwiązań typu „custom” wprowadzana na rynek żeglarski przez Goly Yacht Service.

Szczycimy się niekonwencjonalnym podejściem do tematu rozwiązań i techniki używanej w przemyśle jachtowym. Nasze rozwiązania opieramy na doświadczeniu wyniesionym z żeglarstwa regatowego, w którym jednym z czynników decydujących o sukcesie jest bardzo często sprzęt.
Lekkość, niezawodność, niekonwencjonalność, użyteczność i posługiwanie się w sposób świadomy nowoczesną technologią i najnowszymi rozwiązaniami – to ważny czynnik dający przewagę nad konkurencją.
Goly Yacht Service przenosi te doświadczenia na rynek jachtów turystycznych i przeprawowych, dostarczając najlepsze, a często również dużo tańsze niż tradycyjne, rozwiązania mogące służyć armatorom.

Działamy i projektujemy pod konkretne potrzeby, na indywidualne zamówienie, rozwiązania które sprawdzą się najlepiej w danej sutuacji. Dzięki współpracy z firmą ZRM Stawiany (Partner Techniczny GYS) jesteśmy w stanie zaproponować unikalne rozwiązania – od koncepcji, przez wykonanie,  aż do montażu, ku zadowoleniu klientów.

Pełna dostępność materiałów , od teflonu po tytan,  oraz bogaty park maszynowy ZRM Stawiany,  pozwala nam na nieograniczone myślenie „Out Of The Box”. Co z chęcią czynimy.

Top